mea hoʻonoho kuʻi paipu me ka servo motor
Nā Ana o ka Mea Hoʻonoho

Wehewehena
- Hoʻohana ʻia kēia mea hoʻonoho wili paipu no nā ʻano hana like ʻole mai ka wili ʻana o ka paipu a hiki i ke kau ʻana o nā ʻāpana lōʻihi loa e like me nā ʻāpana chassis a i ʻole ke pou kukui alanui.
- Hoʻonui nui nā mea hoʻonoho wili i ka huahana i ka wā e wili ai i ka paipu, nā ʻau, nā huila, nā kuʻekuʻe a me nā mea hana ʻē aʻe.
- Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka nui o ka turntable welding a me ka ukana axis, loaʻa nā chucks a me ka huila kākoʻo.

- Hiki ke hoʻololi ʻia i nā lama ʻē aʻe o nā robots e like me - Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Pono e hāʻawi ʻia ke kaha kiʻi motika e nā mea kūʻai aku, a laila waiho mākou i ka lua hoʻonohonoho e pili ana i ke kaha kiʻi motika)
- Aia ke keʻena PLC i ke koho.
Anawaena o ke kūlana
| Hoʻohālike | JHY4010T-050 |
| Ka Uila Hoʻokomo i helu ʻia | Pae hoʻokahi 220V, 50/60HZ |
| Papa Hoʻokaʻawale Motika | F |
| Papa Hana | Anawaena 500mm (hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Kaumaha | Ma kahi o 400kg |
| Ukana Nui Loa | Ukana Axial ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Ka hana hou ʻana | ±0.1mm |
| Kūlana Kū | Kekahi Kūlana |
Noi
Nā ʻāpana kaʻa, nā ʻāpana paikikala, nā ʻāpana kaʻa, nā lako kila, ka ikehu hou, ke kūkulu kila, nā mīkini kūkulu, nā lako hoʻoikaika kino, a pēlā aku.
Pūʻolo: Nā hihia lāʻau
Ka manawa hāʻawi: 40 mau lā ma hope o ka loaʻa ʻana o ka uku mua
Nā nīnau i nīnau pinepine ʻia
1.Q: Pehea e koho ai i kāu mau psitioners kuʻihao?
A: E ʻoluʻolu e haʻi mai iā mākou i ke kaumaha, nā ana o kāu ʻāpana hana a hōʻike mai iā mākou i nā kiʻi o kona kūlana hoʻoheheʻe, a laila e paipai mākou iā ʻoe i ka mea hoʻonoho hoʻoheheʻe kūpono.
2.Q: Hiki iaʻu ke hoʻohana i kāu positioner no kaʻu fanuc/abb/kuka/yaskawa robot?
A: ʻAe. Akā, pono e hāʻawi ʻia a hoʻokomo ʻia ka motika e ʻoe iho.
3.Q: Ke ʻae nei ʻoe i ke kauoha i hana ʻia?
ʻAe, hiki iā mākou ke hoʻolālā i ka positioner me nā ukana like ʻole a me ka nui o ka papa hana.







