Mea hoʻonoho servo ukana kaumaha 2 axis
Nā Ana o ka Mea Hoʻonoho

Wehewehena
- Pehea e neʻe ai kēia mea hoʻonoho L 2 axis?
Hiki i ke axis 1 ke hoʻohuli i ka 360° ma ke ʻano pālahalaha, hiki i ke axis ʻē aʻe ke hoʻohuli i ka axis 1 i ka 360° hema a me ka ʻākau
ʻO ka mea hoʻonoho wili i hana pinepine ʻia e ka ʻōnaehana slewing papa hana a me ka ʻōnaehana huli, kahi e ʻae ai i ka ʻāpana hana i hoʻopaʻa ʻia ma ka papa hana i ke kihi wili a i ʻole ke kihi kūpono i makemake ʻia e ka hāpai ʻana, huli ʻana a me ka slewing o ka papa hana.
- Pehea e hana ai ka mea hoʻonoho?
ʻO ka moʻo hoʻonohonoho wili ʻana he ʻano tipping ʻaoʻao, ʻano wili poʻo a me ka huelo, ʻano wili hāpai poʻo a me ka huelo, ʻano hilig ke poʻo a me ka huelo a me ke ʻano wili pālua, a pēlā aku.
Hiki iā ia ke hoʻohālikelike me ka manipulator wili e hana i mīkini wili kūikawā aunoa, a hoʻohālikelike pū ʻia me nā lako peripheral robot a me ka robot e hoʻokō i ka automation wili. A hiki iā mākou ke hana i kahi positioner wili i hoʻopilikino ʻia e like me nā ʻāpana hana like ʻole a me nā koi ʻenehana o nā mea kūʻai aku.
Anawaena o ke kūlana
| Hoʻohālike | JHY4030L-080 |
| Ka Uila Hoʻokomo i helu ʻia | Pae hoʻokahi 220V, 50/60HZ |
| Papa Hoʻokaʻawale Motika | F |
| Papa hoʻohuli | Anawaena 800mm (hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Kaumaha | Ma kahi o 400kg |
| Ukana Nui Loa | Ukana Axial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Ka hana hou ʻana | ±0.1mm |
| Kūlana Kū | Kekahi Kūlana |
Noi
Nā ʻāpana kaʻa, nā ʻāpana paikikala, nā ʻāpana kaʻa, nā lako kila, ka ikehu hou, ke kūkulu kila, nā mīkini kūkulu, nā lako hoʻoikaika kino, a pēlā aku.
Nā huahana nui o kā mākou mea hoʻonoho wili
Mea hoʻonoho kuʻi ʻano 1 axis poʻo-huelo
1 axis head-stock vertical rotate welding positioner
Mea hoʻonoho kuʻihao wili pālahalaha 1 axis
Mea hoʻonoho kuʻihao ʻano P 2 axis
Mea hoʻonoho kuʻihao ʻano U 2 axis
Mea hoʻonoho kuʻihao ʻano L 2 axis
Mea hoʻonoho kuʻihao pālahalaha 3 axis
Mea hoʻonoho kuʻihao flip 3 axis i luna a i lalo
Pūʻolo: Nā hihia lāʻau
Ka manawa hāʻawi: 40 mau lā ma hope o ka loaʻa ʻana o ka uku mua
Nā nīnau i nīnau pinepine ʻia
1.Q: hiki i kāu mea hoʻonoho ke hana me kaʻu lopako Fanuc?
ʻAe
2. Hiki i kāu mea hoʻonoho ke neʻe like me kaʻu lopako ABB?
ʻAe, e hoʻokomo wale i ka motika like me kāu lopako ma ka positoner.
3.Q: Pehea e hoʻokele ʻia ai ka mea hoʻonoho?
A: Ke hoʻohana ʻoe i ka robot JHY, a laila hiki ke hoʻokele ʻia e kā mākou ʻōnaehana hoʻokele robot; ke hoʻohana ʻoe i ka robot hōʻailona ʻē aʻe, hiki iā mākou ke hoʻolako i ka positioner me kahi keʻena PLC e hana pū me kāu robot.






