Mea hoʻonoho kuʻi wili 3 axis kiʻekiʻe
Nā Ana o ka Mea Hoʻonoho

Wehewehena
● Ua haku ʻia kēia mea hoʻonoho 3 axis e ka ʻāpana hoʻohuli papa hana, ka ʻāpana hoʻohuli pālahalaha mōlina a me ka ʻōnaehana hoʻokele uila.
● 2 mau papa hana ma kekahi ʻaoʻao, e hoʻouka wale a hoʻokuʻu i ka ʻāpana hana ma kekahi ʻaoʻao, hana maikaʻi a hoʻomaikaʻi ʻia ka wahi i hoʻopaʻa ʻia
● Hiki ke hoʻokele koke ʻia ka neʻe ʻana o ka mea hoʻonoho e ke pihi hoʻomaka a me ke pihi hoʻōki.
● Hiki ke hoʻololi ʻia i nā lama ʻē aʻe o nā robots e like me Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (pono e hāʻawi ʻia ke kaha kiʻi motika e nā mea kūʻai aku, a laila waiho mākou i ka lua hoʻonohonoho e pili ana i ke kaha kiʻi motika)
Aia nā keʻena PLC i ke koho.
Anawaena o ke kūlana
| Hoʻohālike | JHY4030S-180 |
| Ka Uila Hoʻokomo i helu ʻia | Pae hoʻokahi 220V, 50/60HZ |
| Papa Hoʻokaʻawale Motika | F |
| Papa Hana | 1800 * 800mm (hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Kaumaha | Ma kahi o 1600kg |
| Ukana Nui Loa | Ukana Axial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Ka hana hou ʻana | ±0.1mm |
| Kūlana Kū | Kekahi Kūlana |
Nā huahana nui o kā mākou mea hoʻonoho wili
Mea hoʻonoho kuʻi ʻano 1 axis poʻo-huelo
1 axis head-stock vertical rotate welding positioner
Mea hoʻonoho kuʻihao wili pālahalaha 1 axis
Mea hoʻonoho kuʻihao ʻano P 2 axis
Mea hoʻonoho kuʻihao ʻano U 2 axis
Mea hoʻonoho kuʻihao ʻano L 2 axis
Mea hoʻonoho kuʻihao ʻano L hāpai 2 axis
Mea hoʻonoho kuʻihao pālahalaha 3 axis
Mea hoʻonoho kuʻihao flip 3 axis i luna a i lalo
Mea hoʻonoho kuʻi poʻo huelo 2 axis hiki ke hoʻololi ʻia
Pūʻolo: Nā hihia lāʻau
Ka manawa hāʻawi: 40 mau lā ma hope o ka loaʻa ʻana o ka uku mua
Nā nīnau i nīnau pinepine ʻia
Q: He ʻoihana kālepa mākou a he mea hana paha?
A: He mea hana mākou me ka ʻoi aku o 10 mau makahiki o ka ʻike.
Q: Loaʻa iā ʻoe kāu robotics wili ponoʻī?
ʻAe. Ke hana nei mākou i nā hana robotics kuʻihao.
Q: Hiki ke kau ʻia ka mea hoʻonoho ma ka logo o ka mea kūʻai aku
ʻAe, hiki iā mākou ke kau i kāu logo ponoʻī ma luna.
Q: Pehea ʻoe e hōʻoia ai i ka maikaʻi o ka huahana?
A: Loaʻa iā mākou ka ʻōnaehana hoʻomalu maikaʻi loa i ke kaʻina hana a hoʻokipa mākou i nā mea kūʻai aku e kipa mai iā mākou e nānā i ka maikaʻi o ka huahana ma mua o ka lawe ʻana.
Q: Pehea ka lōʻihi o ka manawa palapala hoʻokō?
A: Hoʻokahi makahiki.






