mea hoʻonoho kuʻi pololei kiʻekiʻe me ka servo motor
Nā Ana o ka Mea Hoʻonoho

Wehewehena
2 AXIS SERVO POSITIONER
- Nā mea hoʻonoho no nā ʻōnaehana lopako kuʻihao
-Hiki ke hoʻohuli ʻia ke axis 1 ma ka ʻaoʻao ākea a hiki ke hoʻohuli ʻia ke axis ʻē aʻe i luna a i lalo no ka hoʻopili ʻana i nā ʻāpana hana paʻakikī me nā kihi he nui.
- Hoʻohana ka mea hoʻonoho i ka mea hoʻokele like me ka robot a loaʻa me ka wikiwiki kiʻekiʻe, ke kiko kiʻekiʻe, a me ka ukana kiʻekiʻe
- Hāʻawi i ka maikaʻi o ka hoʻoheheʻe ʻana
- Hiki ke hoʻokō ʻia kahi kino paʻa me ka manawa i ʻae ʻia, ka inertia a me ka hiki ke hoʻouka
Hiki ke hoʻololi ʻia i nā lama ʻē aʻe o nā robots e like me Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Pono e hāʻawi ʻia ke kaha kiʻi motika e nā mea kūʻai aku, a laila waiho mākou i ka lua hoʻonohonoho e pili ana i ke kaha kiʻi motika)
Aia nā keʻena PLC i ke koho.
Anawaena o ke kūlana
| Hoʻohālike | JHY4030P-080 |
| Ka Uila Hoʻokomo i helu ʻia | Pae hoʻokahi 220V, 50/60HZ |
| Papa Hoʻokaʻawale Motika | F |
| Papa Hana | Anawaena 800mm (hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Kaumaha | Ma kahi o 400kg |
| Ukana Nui Loa | Ukana Axial ≤300kg / ≤500kg (>500kg hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Ka hana hou ʻana | ±0.1mm |
| Kūlana Kū | Kekahi Kūlana |
Pūʻolo: Nā hihia lāʻau
Ka manawa hāʻawi: 40 mau lā ma hope o ka loaʻa ʻana o ka uku mua
Nā nīnau i nīnau pinepine ʻia
1.Q: Hiki iaʻu ke hoʻohana i kāu positioner no kaʻu fanuc/abb/kuka/yaskawa robot?
A: ʻAe. Akā, pono e hāʻawi ʻia a hoʻokomo ʻia ka motika e ʻoe iho.
2.Q: Hiki i kou kūlana ke neʻe like me kāu lopako?
ʻAe.






