Kahua hana robotics kuʻi alumini kila kila 6 Axis

Hiʻona
1. ʻO ka hoʻolālā kaula i kūkulu ʻia o ka robot e ʻae i ka robot e neʻe me ke keakea ʻole a ua maʻemaʻe a maʻemaʻe hoʻi ka hoʻonohonoho ʻana o ke kahua hana
2. Hiki i ke keʻena hoʻokele robot ke kaohi a hiki i 11 mau koʻi, e pale ana i ka debugging PLC paʻakikī a me ka noho ʻana o ka lewa
3. Hiki ke hoʻonohonoho like ʻia ka lopako JHY a me ka mea hoʻonoho, a hiki i ka lopako ke hoʻoheheʻe i ka manawa like ke wili nei ka mea hoʻonoho, e kūpono loa ai kēia kahua hana no ka hoʻoheheʻe pōʻai.
4. Loaʻa kahi laulā o nā lako kōkua, e like me nā mea ʻike laser, nā pale kukui palekana a me nā pā palekana.
5. Aia i loko o ka ʻōnaehana hoʻokele kekahi mau pūʻolo hana kuʻihao, e ʻae ana i nā ʻano kuʻihao like ʻole e hoʻohana ʻia no nā ʻāpana hana like ʻole.
ʻO ke ana loea o ka mea hoʻonoho
| Hoʻohālike | JHY4030D-080 |
| Ka Uila Hoʻokomo i helu ʻia | Pae hoʻokahi 220V, 50/60HZ |
| Ka Hoʻokaʻawale ʻana o ka Motika | F |
| Papa Hana | Anawaena 800mm (hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Kaumaha | Ma kahi o 400kg |
| Ukana Nui Loa | Ukana Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Ka hana hou ʻana | ±0.1mm |
| Kūlana Kū | Kekahi Kūlana |
Nā ʻāpana hana robot
1. Lopako hoʻoheheʻe:
ʻAno: Lopako wili MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Lopako kuʻihao TIG: BR-1510B, BR-1920B
Lopako kuʻihao laser: BR-1410G, BR-1610G
2.Mea hoʻonohonoho
Kumu hoʻohālike: JHY4030D-080
ʻAno: mea hoʻonoho wili pālahalaha 1-axis
3. Kumu mana hoʻoheheʻe
ʻAno: kumu mana hoʻoheheʻe 350A/500A
4. Pū hoʻoheheʻe
ʻAno: pū hoʻomaʻalili ea, pū hoʻomaʻalili wai, pū paʻi-huki
5. Ke kahua hoʻomaʻemaʻe lama:
Kumu hoʻohālike:SC220A
ʻAno: Mea hoʻomaʻemaʻe lama kuʻi pneumatic aunoa
Nā mea hana robot ʻē aʻe
1. Kaʻaahi hoʻoneʻe robot
Kumu hoʻohālike: JHY6050A-030
2. Mea ʻike laser (koho)
Hana: hoʻopaʻa ʻana i ka weld, hoʻonoho ʻana.
3. Pale kukui palekana (koho)
Ka mamao pale: 0.1-2m, 0.1-5m; ke kiʻekiʻe pale: 140-3180mm
4. Pā palekana (koho)
5.PLC cabinet (koho)












