kahua hana hoʻopili robotic no nā ʻāpana liʻiliʻi
ʻO ke ana loea o ka mea hoʻonoho
| Hoʻohālike | JHY4010U-050 |
| Ka Uila Hoʻokomo i helu ʻia | Pae hoʻokahi 220V, 50/60HZ |
| Ka Hoʻokaʻawale ʻana o ka Motika | F |
| Papa Hana | Anawaena 500mm |
| Kaumaha | E nānā i ke kaumaha maoli |
| Ukana Nui Loa | Ukana Axial 100kg |
| Ka hana hou ʻana | ±0.1mm |
| Kūlana Kū | Kekahi Kūlana |
Nā ʻāpana hana robot
1. Lopako hoʻoheheʻe:
ʻAno: Lopako wili MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Lopako kuʻihao TIG: BR-1510B, BR-1920B
Lopako kuʻihao laser: BR-1410G, BR-1610G
2.Mea hoʻonohonoho
Kumu hoʻohālike: JHY4010U-050
ʻAno: mea hoʻonoho 2-axis
3. Kumu mana hoʻoheheʻe
ʻAno: kumu mana hoʻoheheʻe 350A/500A
4. Lamalama hoʻoheheʻe
ʻAno: lama kukui ea-anuanu, lama kukui wai-anuanu, lama kukui paʻi-huki
5. Ke kahua hoʻomaʻemaʻe lama:
Kumu hoʻohālike: SC220A
ʻAno: Mea hoʻomaʻemaʻe lama kuʻi pneumatic aunoa
Nā peripherals kahua hana robot ʻē aʻe
1. Kaʻaahi hoʻoneʻe robot
Kumu hoʻohālike: JHY6050A-030
2. Mea ʻike laser (koho)
Hana: hoʻopaʻa weld, hoʻonoho ʻana
3. Pale kukui palekana (koho)
Ka mamao pale: 0.1-2m, 0.1-5m; ke kiʻekiʻe pale: 140-3180mm
4. Pā palekana (koho)
5.PLC cabinet (koho)
Mea hana kuʻihao
Kuʻihao kila kila
Kuʻihao Alumini
Kuʻihao kila kalapona
Kuʻihao paipu/paipu/papa galvanized
Kuʻihao ʻōwili anu
Noi
Nā ʻāpana kaʻa, nā ʻāpana paikikala, nā ʻāpana kaʻa, nā lako kila, ka ikehu hou, ke kūkulu kila, nā mīkini kūkulu, nā lako hoʻoikaika kino, a pēlā aku.
Pūʻolo:Nā pahu lāʻau
Ka manawa hāʻawi:40 mau lā ma hope o ka loaʻa ʻana o ka uku mua
Nā nīnau i nīnau pinepine ʻia
Q: He aha ka ʻike e pono iaʻu e hāʻawi aku i hiki iā ʻoe ke ʻōlelo aku i kahi lopako kūpono noʻu?
Pane: E ʻoluʻolu e hāʻawi i nā kiʻi kikoʻī o ka workpiece, me ka mea, ka mānoanoa, ke kūlana kuʻihao, nā ana a me ke kaumaha o ka workpiece.
Q: Hiki iā ʻoe ke hāʻawi i kahi lawelawe maʻamau no kā mākou huahana?
Pane: ʻAe. E hāʻawi mākou iā ʻoe i nā hoʻonā ʻōnaehana wili robotic ʻoihana e like me kāu huahana kikoʻī. Pono ʻoe e hoʻouna mai iā mākou i kāu mau kiʻi huahana kikoʻī a me nā koi wili, a laila e hoʻopuka mākou me ka manaʻo loea i hana ʻia no ʻoe.
Q: He aha ka manawa hoʻokō a me ka manawa hāʻawi?
Pane: ʻO ka manawa hoʻokō he 12 mau mahina. A ʻo ka manawa hoʻouna i loko o 30 mau lā ma hope o ka loaʻa ʻana o kāu waihona.
Q: Makemake au e ʻike i ka maikaʻi o ka hoʻoheheʻe ʻana no kā mākou huahana, he aha kaʻu e hana ai?
Pane: Hiki iā ʻoe ke hoʻouna i kāu mau laʻana i kā mākou hale hana e hana i ka hoʻāʻo ʻana i ka wili. Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wili, e hoʻouna mākou i ke wikiō a me nā kiʻi wili iā ʻoe no ka ʻike. E hoʻouna pū mākou i nā laʻana iā ʻoe no ka hōʻoia.












