lima lopako wili mig tig me ka 2 axis rotator

Wehewehena
He kūpono ia no ka hoʻopili ʻakomi, ka hoʻopili ʻana i nā humuhumu a me ka hoʻopili ʻana i nā ʻāpana metala nui a me nā ʻāpana paʻakikī.
Ua hala ka robotic i ka palapala hōʻoia patent o ke Keʻena Waiwai Noʻeau Kina, a me ka palapala hōʻoia CE hoʻokuʻu aku.
Hiki ke hoʻopilikino ʻia ka nui o ka ukana a me ka turntable o ka mea hoʻonoho 2-axis.
Hoʻonohonoho pinepine kēia kikowaena wiliwili lopako i nā lako maʻalahi me ka hoʻonohonoho maʻalahi. Hiki iā ʻoe ke hoʻololi i ka hoʻonohonoho kikowaena e like me ke kūlana ma ka honua. ʻO nā lako peripheral hiki iā ʻoe ke koho: ke kahua lama maʻemaʻe, ka mea hoʻonohonoho wili, ka ʻōnaehana hahai laser, ka pahu mana mamao, a pēlā aku. Hiki iā mākou ke hāʻawi i ke aʻo ʻenehana manuahi.
ʻO ke ana loea o ka mea hoʻonoho
| Hoʻohālike | JHY4050L-080 |
| Ka Uila Hoʻokomo i helu ʻia | Pae hoʻokahi 220V, 50/60HZ |
| Ka Hoʻokaʻawale ʻana o ka Motika | F |
| Papa Hana | Anawaena 800mm (hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Kaumaha | Ma kahi o 400kg |
| Ukana Nui Loa | Ukana Axial ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Ka hana hou ʻana | ±0.1mm |
| Kūlana Kū | Kekahi Kūlana |
Mea Hana
Kuʻihao kila kila
Kuʻihao Alumini
Kuʻihao kila kalapona
Kuʻihao paipu/paipu/papa galvanized
Kuʻihao ʻōwili anu
Noi
Nā ʻāpana kaʻa, nā ʻāpana paikikala, nā ʻāpana kaʻa, nā lako kila, ka ikehu hou, ke kūkulu kila, nā mīkini kūkulu, nā lako hoʻoikaika kino, a pēlā aku.
Pūʻolo:Nā pahu lāʻau
Ka manawa hāʻawi:40 mau lā ma hope o ka loaʻa ʻana o ka uku mua
Nā nīnau i nīnau pinepine ʻia
Q: He aha ka ʻike e pono iaʻu e hāʻawi aku i hiki iā ʻoe ke ʻōlelo aku i kahi lopako kūpono noʻu?
Pane: E ʻoluʻolu e hāʻawi i nā kiʻi kikoʻī o ka workpiece, me ka mea, ka mānoanoa, ke kūlana kuʻihao, nā ana a me ke kaumaha o ka workpiece.
Q: Hiki iā ʻoe ke hāʻawi i kahi lawelawe maʻamau no kā mākou huahana?
Pane: ʻAe. E hāʻawi mākou iā ʻoe i nā hoʻonā ʻōnaehana wili robotic ʻoihana e like me kāu huahana kikoʻī. Pono ʻoe e hoʻouna mai iā mākou i kāu mau kiʻi huahana kikoʻī a me nā koi wili, a laila e hoʻopuka mākou me ka manaʻo loea i hana ʻia no ʻoe.
Q: Hiki iā ʻoe ke hōʻike mai iaʻu i kekahi mau wikiō noi?
Pane: ʻAe. Hiki iā ʻoe ke nānā i kā mākou mau wikiō noi āpau ma kā mākou Youtube chanel ma ka ʻimi ʻana i ka "JHY industrial robot" a i ʻole e noi i kā mākou mea kūʻai aku e hoʻouna iā ʻoe.
Q: Makemake au e ʻike i ka maikaʻi o ka hoʻoheheʻe ʻana no kā mākou huahana, he aha kaʻu e hana ai?
Pane: Hiki iā ʻoe ke hoʻouna i kāu mau laʻana i kā mākou hale hana e hana i ka hoʻāʻo ʻana i ka wili. Ma hope o ka hoʻāʻo ʻana i ka wili, e hoʻouna mākou i ke wikiō a me nā kiʻi wili iā ʻoe no ka ʻike. E hoʻouna pū mākou i nā laʻana iā ʻoe no ka hōʻoia.












