hoʻonā robotic wili hana aunoa

Pehea ʻoe e koho ai i kahi kahua hana hilinaʻi?
E haʻi mua mai iā mākou i nā kikoʻī o kāu ʻāpana hana, e like me ka mea hana, ka mānoanoa, nā ana, ke kaumaha.
a laila e haʻi i kāu mau koi: ka hopena humuhumu kuʻihao āu e makemake ai, nā wahi hana palekana, a pēlā aku
a laila kamaʻilio mākou e pili ana i kāu kaʻina hana, pehea ʻoe e hana ai i ka hana ʻoki? nui ka ʻokoʻa ma waena o kekahi ʻāpana a i kekahi ʻāpana?
I ka hopena, ke paipai nei mākou i nā robotics kūpono, nā mea hoʻonoho, nā alahao robot, nā mea ʻike laser, nā pale kukui palekana, nā pā palekana, a me nā mea ʻē aʻe no nā noi like ʻole a me nā kikoʻī e kūpono i ke kaʻina hana a ka mea kūʻai aku.
ʻO ke ana loea o ka mea hoʻonoho
| Hoʻohālike | JHY4030U-120 |
| Ka Uila Hoʻokomo i helu ʻia | Pae hoʻokahi 220V, 50/60HZ |
| Ka Hoʻokaʻawale ʻana o ka Motika | F |
| Ka nui o ka papa hoʻohuli | 1200X650mm (hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Kaumaha | E nānā i ke kaumaha maoli |
| Ukana Nui Loa | Ukana Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Ka hana hou ʻana | ±0.1mm |
| Kūlana Kū | Kekahi Kūlana |
Nā ʻāpana hana robot
1. Lopako hoʻoheheʻe:
ʻAno: Lopako wili MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Lopako kuʻihao TIG: BR-1510B, BR-1920B
Lopako kuʻihao laser: BR-1410G, BR-1610G
2.Mea hoʻonohonoho
ʻAno like ʻole: 1 axis, 2 axis, 3 axis positioner, payload: 300/500/1000kg a i ʻole i hoʻopilikino ʻia
3. Alahao honua
ʻAno: 500/1000kg ukana, ≥3m ka lōʻihi no ke koho.
4.Mīkini hoʻoheheʻe
ʻAno: Mīkini hoʻoheheʻe 350A/500A
ʻAno: hiki ke hoʻohana ʻia no ke kila kalapona, ke kila kila alumini a me ka galvanized welding
5. Lamalama hoʻoheheʻe:
ʻAno: 350A-500A, hoʻomaʻalili ʻia e ka ea, hoʻomaʻalili ʻia e ka wai, paʻi-huki
6. Ke kahua hoʻomaʻemaʻe lama:
ʻAno: Mea hoʻomaʻemaʻe lama kuʻi pneumatic aunoa
Hana: ʻoki ʻana i ka uea weld, hoʻomaʻemaʻe lama, pīpī ʻaila
7. Mea ʻike laser (koho)
Hana: hoʻopaʻa ʻana i ka weld, hoʻonoho ʻana.
8. Pale kukui palekana (koho)
Hana: hoʻokomo pinepine ʻia ma ka pā palekana e pale pono i nā kānaka ma ke ālai ʻana i ka pale kukui palekana
9. Pā palekana (koho)
Hana: Hoʻokomo ʻia ma ka ʻaoʻao o ke kahua hana robot e hoʻokaʻawale i nā lako e pale i ka palekana o nā limahana
Pūʻolo: Nā hihia lāʻau
Ka manawa hāʻawi: 40 mau lā ma hope o ka loaʻa ʻana o ka uku mua












