ʻO ka lima robotic weld 6 axis me ka 3 axis rotating positioner
ʻO ke ana loea o ka mea hoʻonoho
| Hoʻohālike | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Ka Uila Hoʻokomo i helu ʻia | Pae hoʻokahi 220V, 50/60HZ |
| Ka Hoʻokaʻawale ʻana o ka Motika | F |
| Papa Hana | 1800X800mm / 2500X800mm (hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Kaumaha | Ma kahi o 1600kg |
| Ukana Nui Loa | Ukana Axial ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Ka hana hou ʻana | ±0.1mm |
| Kūlana Kū | Kekahi Kūlana |
Wehewehena
Hiki ke hoʻohuli ʻia ka mea hoʻonoho 3-axis i ka pae ākea a hiki ke hoʻohuli ʻia a hoʻohuli ʻia nā papa hana ʻelua i hiki i nā limahana ke kū wale ma kekahi ʻaoʻao e hoʻouka a hoʻokuʻu i ka mea. Hoʻemi i ka hana a nā limahana a hoʻomaikaʻi nui i ka pono o ka hana.
Hiki iā ʻoe ke hoʻololi i ka hoʻonohonoho ʻana o ke kahua e like me ke kūlana ma ka honua. ʻO nā lako peripheral hiki iā ʻoe ke koho e komo pū me: ke kahua lama maʻemaʻe, ka mea hoʻonohonoho wili, ka ʻōnaehana hahai laser, ka pahu mana mamao, a pēlā aku. Hiki iā mākou ke hāʻawi i ke aʻo ʻenehana manuahi.
ʻElua ʻano o ka mea hoʻonoho kuʻihao 3 axis no ke koho:
Kiʻi hema: mea hoʻonoho kuʻi hao wili pālahalaha 3 axis
Kiʻi ʻākau: mea hoʻonoho kuʻihao wili kū pololei 3 axis
E koho i ka ukana (uku ukana maʻamau 300kg/500kg/1000kg) a me ka nui o ka papa hana (ka nui maʻamau 1800*800mm a i ʻole 2500*800mm) i kūpono no kāu ʻāpana hana! ʻae pū mākou i ka hoʻopilikino ʻana!
Mea Hana
Kuʻihao kila kila
Kuʻihao Alumini
Kuʻihao kila kalapona
Kuʻihao paipu/paipu/papa galvanized
Kuʻihao ʻōwili anu
Pūʻolo:Nā pahu lāʻau
Ka manawa hāʻawi:40 mau lā ma hope o ka loaʻa ʻana o ka uku mua
Nā nīnau i nīnau pinepine ʻia
1. He aha ka hoʻonohonoho liʻiliʻi loa no kahi kahua wili?
A: Hoʻokahi lopako a me hoʻokahi papa wili. No nā ʻāpana paʻakikī, pono paha kahi mea hoʻonoho, inā makemake ʻoe i kahi hana hana kiʻekiʻe, ʻelua mau mea hoʻonoho he koho maikaʻi.
2. He aha nā mea i loko o ka ʻōnaehana lopako kuʻihao holoʻokoʻa?
A: ʻO ka ʻōnaehana lopako kuʻihao holoʻokoʻa e komo pū ana me ka lima lopako, ka mea hoʻokele, ke kumu mana kuʻihao, nā mea hoʻonoho, nā mea paʻa, ka mea hoʻomaʻemaʻe pū kuʻihao (torch), ka pale kukui palekana, a pēlā aku.
3. Pono anei ka ʻōnaehana kikowaena robot i nā koi kiʻekiʻe no ke kaiapuni?
ʻO ke kaiapuni kūpono: 0 ~ 45 ℃, 20-80% RH (ʻAʻohe condensation).











