Kahua hana robotics kuʻi alumini kila kila 6 Axis
Wehewehena
Hiki i ka mea hoʻonoho 2 axis ke hoʻokō i ka wili ʻana o ka ±180° a me ka wili ʻana.
Hoʻokele ʻia ka wili ʻana o ka mea hoʻonoho e ke keʻena hoʻomalu e pili ana ma lalo o ke keʻena hoʻomalu robot. I ka wā o ke kaʻina hana kuʻihao, hiki iā ia ke hoʻokō i nā neʻe like ʻana ma waena o ka robot a me ka mea hoʻonoho.
He kūpono kēia mea hoʻonoho no nā ʻāpana hana e pono ai ke hoʻopili ʻia ma nā kihi he nui a hiki ke hoʻohana ʻia me nā lopako hoʻopili no ka hana hoʻopili ʻoi aku ka maʻalahi a e hoʻomaikaʻi i ka pono a me ka maikaʻi o ka hoʻopili ʻana.
ʻO ke ana loea o ka mea hoʻonoho
| Hoʻohālike | JHY4030P-080 |
| Ka Uila Hoʻokomo i helu ʻia | Pae hoʻokahi 220V, 50/60HZ |
| Ka Hoʻokaʻawale ʻana o ka Motika | F |
| Papa Hana | Anawaena 800mm (hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Kaumaha | Ma kahi o 400kg |
| Ukana Nui Loa | Ukana Axial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (> 1000kg hiki ke hoʻopilikino ʻia) |
| Ka hana hou ʻana | ±0.1mm |
| Kūlana Kū | Kekahi Kūlana |
Nā ʻāpana hana robot
| Huahana | Ka nui |
| Lopako kuʻihao 6 axis | 1 seti |
| Mea hoʻonoho 2 axis | 1 seti |
| Kumu mana hoʻoheheʻe | 1 seti |
| Lama kuʻihao | 1 seti |
| Pahu hoʻomalu | 2 ʻāpana |
| Ke kahua hoʻomaʻemaʻe lama | 1 seti |
| Kaʻaahi laina robot | *m (koho) |
| Mea ʻike laser | 1 set (koho) |
| Pale kukui palekana | 1 set (koho) |
| Pā palekana | *m (koho) |
No ke aha e koho ai iā mākou?
1.ʻO mākou kekahi o ka pūʻulu i ka mea hana wiliwili robot ma Kina.
2. ʻAʻole mākou wale nō ka mea hana lopako akā hana pū mākou i nā mea hoʻonoho.
3.ʻOi aku ma mua o 10 mau makahiki o ka ʻike i nā papahana hoʻohui robotic.
4. He maʻalahi ka hoʻohana ʻana i ka ʻōnaehana hoʻokele robot a paʻa hoʻi e hoʻohana.
5.Hiki i ka ʻōnaehana hoʻokele lopako ke kaohi i 12 mau koʻi.
6. Ua kūʻai ʻia aku kā mākou huahana i nā kalana he 30 ma Asia Hikina Hema, Asia Komohana, ʻEulopa, ʻAmelika ʻĀkau, ʻAmelika Hema, Australia, a pēlā aku.













